Коли я спочатку спакував Kerberos.io для Arch Linux ARM, я просто адаптував бінарника, які було зібрано для Raspbian (див. kerberosio-alarm). Це спрацювало, доки я не поновив до версії 2.4.0, як служба machinery почала зазнавати краху. Видно, через втрату двійкової сумісності. Отже, настав час зібрати програму з початкового коду. Побудова на Малинці непрактична через обмежені ресурси, а встановлення інструментів для крос-компіляції потребує багато зусиль і дбайливості. На щастя, натрапив на простий обхідний шлях: використати qemu-user, щоб запустити рідний компілятор на станції x86_64 (ось початкове повідомлення).

Для автоматизації встановлення і запускання оболонки, я підготував репозиторій scripts із скриптом оболонки arch-qemu-rpi.sh у ньому.

Потім machinery Kerberos.io можна збудувати або для x86_64 чи для armv7h з AUR kerberosio-machinery.

Ще один простий крок це встановити і налаштувати distcc у ALARM і distccd для крос-компіляції у x86_64, як це описано у статті про distcc. Тепер збирання буде істотно швидшим, тому що якщо препроцесор працюватиме з-під qemu, власне компіляція вже у головній системі.